Mentoring:
W otaczającym Cię, dynamicznym, nieprzewidywalnym otoczeniu wyzwania zawodowe pojawiają się z dnia na dzień a rozwiązania potrzebne są tu i teraz. Tradycyjne metody podnoszenia kompetencji i uzupełniania wiedzy, jak kursy i szkolenia, nie dość, że wydają się zazwyczaj spóźnione i mało dopasowane do Twoich potrzeb, to jeszcze nie dają odpowiedzi na konkretne pytania, przed jakimi stoisz Ty i Twoja Firma.

Naprzeciw tym wyzwaniom wychodzą nasze programy Mentoringowe (Programy Wsparcia Menedżerów), umożliwiające wspólną, interwencyjną pracę nad konkretnymi, ważnymi dla Ciebie zagadnieniami oraz rozwój pożądanych kompetencji na bieżąco. Ponadto Mentoring daje możliwość ciągłej konsultacji podejmowanych przez Ciebie kroków biznesowych, z niezależnym konsultantem/mentorem, co w znaczący sposób ogranicza, ponoszone ryzyko decyzyjne.

 

Coaching:
Traktujemy Coaching jako permanentny proces tworzenie przestrzeni, w której pojawiają się wizje nowych możliwości. Staramy się inspirować innych do urzeczywistniania tych wizji, a więc do angażowania się w proces twórczy, zmierzający do realizacji marzeń. Dla nas Coaching jest sztuką słuchania i wspierania ludzi, w taki sposób, aby z rosnącą świadomością, sami stawiali sobie istotne pytania, po czym znajdowali rozwiązania i odpowiedzi.

Rozpoczynając proces coaching’owy (posiadamy akredytację ICC), wybieramy się z Tobą w podróż, której celem jest samospełnienie oraz życie w zgodzie ze sobą i otaczającym światem.

 

Rekomendują nas